معرفی کتاب حسابان جامع کنکور ریاضی سری خط ویژه

0

معرفی کتاب حسابان جامع کنکور ریاضی سری خط ویژه

حتما اسم «خط ویژه» را بارها و بارها شنیده‌اید و احتمالا نخستین چیزی که از شنیدن این اسم به ذهنتان خطور می‌کند این است که «خط ویژه» راهی‌ست که مسیر پر پیچ‌ و خم و پر اضطراب را برایتان راحت‌‎تر و هموارتر می‌کند؛ بله دقیقا درست است. کتاب‌های خط ویژه برای جمع‌بندی همه‌ی آن چیزی بوده که در طول سال تحصیلی باید یاد بگیرید.

درس‌نامه‌های جامع و کاربردی، خلاصه و مفهومی، تست‌های خلاق از تمرین‌های کتاب درسی و کنکورهای سراسری، پاسخ‌های کاملا تشریحی و آزمون‌های جامع و استاندارد از ویژگی‌های این کتاب کم‌حجم است. کتاب خط ویژه‌ی حسابان جامع کنکور انتشارات بین‎المللی گاج  به‌ عنوان منبعی غنی برای داوطلبان کنکور ریاضی عرضه شده است. با استفاده از این کتاب می‌توانید در فرصتی کوتاه به حجم چشم‌گیری از اطلاعات کاربردی دسترسی داشته باشید.

مؤلفان در کتاب حسابان جامع کنکور ریاضی سری خط ویژه ابتدا شرح کاملی از دروس و مبانی مهم در آزمون سراسری را بیان کرده‌اند و در مرحله‌ بعد به بررسی زوایای متعدد هر تست می‌پردازند. با مطالعه‌ این کتاب می‌توانید با عبارت‌ها و اصطلاحات کاربردی و رایج در کنکور آشنا شوید. در پایان کتاب، آزمون‌هایی حاوی تست‌های کاربردی در اختیارتان قرار می‌گیرد که به درک عمیق‌تر از مباحث درسی می‌انجامد. به طور خلاصه باید گفت هر چیزی را که شما در طول سال تحصیلی نیاز داشته باشید، به‌ طور مفید در حجمی کم برای شما در این کتاب گردآوری شده است.

معرفی کتاب حسابان جامع کنکور ریاضی سری خط ویژه

با خط ویژه سریع به دانشگاه بروید

معرفی کتاب حسابان جامع کنکور ریاضی سری خط ویژه

خرید کتاب «حسابان جامع کنکور ریاضی سری خط ویژه» از گاج‌مارکت

 

کتاب حسابان جامع کنکور ریاضی سری خط ویژه مجموعه‌ای کامل از توضیحات، تست‌ها و تحلیل‌های جامع از مباحث حسابان است. محمدمهدی خوشنویسان و ابراهیم محسنی، مؤلفان این اثر، در ۲۹۶ صفحه با آموزش شگردها و تکنیک‌های تست‌زنی، دانش‌آموزان را برای رویارویی با کنکور سراسری آماده می‌کنند.

 

بخوانید: حسابان جامع کنکور ریاضی سری میکرو طبقه بندی

 

کتاب حسابان جامع کنکور ریاضی سری خط ویژه در ۷ فصل با عنوان‌های جبر و معادله، تابع، توابع نمایی و لگاریتمی، مثلثات، حد و پیوستگی، مشتق و کاربردهای مشتق تألیف و منتشر شده است.

فصل‌های مختلف این کتاب موارد زیر را در برمی‌گیرد:

 • فصل ۱: مجموع جملات دنباله‌های حسابی و هندسی، معادلات درجه دوم، معادلات گویا و گنگ، قدرمطلق و ویژگی‌های آن و آشنایی با هندسه تحلیلی
 • فصل ۲: آشنایی بیشتر با تابع، انواع تابع، وارون تابع، اعمال رو توابع، تبدیل نمودار توابع، تابع درجه سوم، توابع یکنوا و بخش‌پذیری و تقسیم
 • فصل ۳: تابع نمایی، تابع لگاریتمی و لگاریتم، ویژگی‌های لگاریتم و حل معادلات لگاریتمی
 • فصل ۴: رادیان، نسبت‌های مثلثاتی برخی زوایا، توابع مثلثاتی، روابط مثلثاتی مجموع و تفاضل زوایا، تناوب و تانژانت و معادلات مثلثاتی
 • فصل ۵: مفهوم حد و فرآینده‌های حدی، روش‌های محاسبه حد، حدهای نامتناهی و مجانب‌ها و پیوستگی
 • فصل ۶: آشنایی با مفهوم مشتق، مشتق‌پذیری و پیوستگی و آهنگ متوسط تغییر و آهنگ لحظه‌ای تغییر
 • فصل ۷: اکسترمم‌های یک تابع و توابع صعودی و نزولی، جهت تعقر نمودار یک تابع و نقطه عطف آن و رسم نمودار تابع

معرفی کتاب حسابان جامع کنکور ریاضی سری خط ویژه

ویژگی‌های کلی کتاب حسابان جامع کنکور ریاضی سری خط ویژه

 •  بررسی و تحلیل تست‌های سراسری داخل و خارج از کشور
 •  چیدمان موضوع به موضوع (و نه پایه به پایه) مباحث
 •  ارائه‌ مباحث جمع‌بندی و شگردهای حل تست
 •  موشکافی و تحلیل تمرین‌های کتاب درسی در قالب تست‌های استاندارد
 •  حاوی آزمون جامع شبیه‌سازی‌شده با کنکورهای داخل و خارج
 •  ویژه‌ داوطلبان کنکور ۹۸ ریاضی
خرید کتاب «حسابان جامع کنکور ریاضی سری خط ویژه» از گاج‌مارکت

 

بازگشت به گاج‌مگ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.