کتاب‌های ۱۴ کتاب انسانی منتشر شد

0

یکی از مشکلاتی که بسیاری از مواقع دانش‌آموزان رشته انسانی با آن مواجه هستند، کمبود منابع مناسب برای کنکور است. امکان دارد برخی مواقع در بعضی عناوین دسترسی وجود نداشته باشد. به همین‌ منظور انتشارات بین‌المللی گاج، کتاب ۱۴ کتاب انسانی را که شامل تمام منابع دروس تخصصی رشته انسانی است،  به‌صورت یک‌جا و با کیفیت ممتاز منتشر کرده است.

کتاب‌های ۱۴ کتاب انسانی منتشر شد

در این کتاب سعی شده تا از ارائه تست‌های تکراری و مشابه که در سایر کتاب‌ها به وفور وجود دارد، خودداری شود تا بتوان در یک حجم مناسب همه تست‌ها را جا داد.

۱۴ کتاب انسانی در دو جلد پایه و دوازدهم به چاپ رسیده است. جلد دوم این کتاب شامل کتاب‌های دوازدهم : درس‌های فلسفه، جامعه‌شناسی، تاریخ و جغرافیا می‌باشند. با خواندن جلد اول و دوم دیگر نگرانی بابت تست‌های کنکور نخواهید داشت. این مجموعه بی‌شک یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های کنکوری خواهد بود.

در ابتدای این اثر درس‌ها با توجه به مباحث و شماره صفحات کتاب درسی، چیده شده‌اند. در هر مبحث تلاش شده از سطر به سطر کتاب درسی حتی پاورقی‌ها و مثال‌ها، سؤالات تألیفی چهارگزینه‌ای مطرح شود. در لابه‌لای این سؤالات، نمونه‌ تست‌های کنکور داخل و خارج از کشور نیز مطرح شده تا هیچ نکته‌ای از قلم نیفتد.

کتاب‌های ۱۴ کتاب انسانی منتشر شد

جلد نخست میکرو ۱۴ کتاب علوم انسانی

این جلد با همکاری مشترک مصطفی رضایی‌مهر، رضا میرخانی، فرهاد بهرامیان، حسام‌الدین جلالی‌طهرانی، بهزاد افجه‌ای و مهدی شیخ‌پور در ۷۰۴ صفحه گردآوری شده است. کتاب پیش رو دربردارنده‌ی درس‌های اقتصاد، منطق، روان‌شناسی، فلسفه۱، جامعه‌شناسی۱ و ۲، تاریخ۱ و ۲، جغرافیا۱ و ۲ است. شایان‌ذکر است که باید آموزش ۱۴ کتاب علوم انسانی را در کتاب سیر تا پیاز بخوانید. در این کتاب طرح پرسش‌های چهارگزینه‌ای کاملا منطبق بر کتاب‌های درسی جدید است. دقت در چیدمان پرسش‌‌ها به‌اندازه‌ی تألیف وقت‌گیر بوده و از طرح و ارائه‌ی پرسش‌های غیراستاندارد و نامتعارف پرهیز شده است.

کتاب حاضر ارائه دهنده  حدود ۵۵۰۰ پرسش چهار گزینه‌ای بی نظیر از کتاب‌های پایه رشته علوم انسانی همراه با پاسخ های روان است. شایان ذکر است که کتاب پیش رو ویژه کنکور ۹۸ بوده و داوطلبان کنکور ۹۹ به بعد به دلیل تغییرات کتاب درسی امکان استفاده از این کتاب را نخواهند داشت. این کتاب موارد زیر را در برمی‌گیرد:

  • ارائه حدود ۵۵۰۰ پرسش چهار گزینه‌ای از مباحث پایه کنکور انسانی
  • ارائه پاسخ‌نامه کاملاً تشریحی
  • ویژه کنکور نظام جدید آموزش

کتاب‌های 14 کتاب انسانی منتشر شد

خرید جلد نخست، ۱۴ کتاب انسانی از گاج مارکت

کتاب‌های ۱۴ کتاب انسانی منتشر شد

جلد دوم میکرو ۱۴ کتاب علوم انسانی

این جلد  با همکاری مشترک حمید نصیری، رضا میرخانی، مصطفی رضایی‌مهر و فرهاد بهرامیان در ۳۰۴ صفحه گردآوری شده است. کتاب پیش رو به بررسی کتاب‌های پایه‌ی دوازدهم پرداخته و دربردارنده‌ی مباحث فلسفه۲، جامعه‌شناسی۳، تاریخ۳ و جغرافیا۳ است. شایان‌ذکر است که باید آموزش ۱۴ کتاب علوم انسانی را در کتاب‌های سیر تا پیاز بخوانید. در این کتاب طرح پرسش‌های چهارگزینه‌ای کاملا منطبق بر کتاب‌های درسی جدید است.

ین کتاب موارد زیر را دربرمی‌گیرد:

  • ارائه‌ی ۱۷۹۷ پرسش چهارگزینه‌ای از مباحث دروس دوازدهم انسانی
  • ارائه‌ی پاسخ‌نامه‌ی کاملا تشریحی
  • ارائه‌ی مباحث دروس پایه کنکور (دهم و یازدهم) در جلد مکمل (جلد۱)

کتاب‌های 14 کتاب انسانی منتشر شد

خرید جلد دوم، ۱۴ کتاب انسانی از گاج مارکت

کتاب‌های ۱۴ کتاب انسانی منتشر شد

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.