کتاب‌های گاج مناسب شب امتحان (متوسطه اول و دوم)

0

کتاب‌های گاج مناسب شب امتحان (متوسطه اول و دوم)

هر چه به امتحانات ترم اول یا ترم دوم نزدیک‌تر می‌شویم، دلهره و اضطراب‌مان بیشتر می‌شود. در هر سن‌ و‌ سال و وضعیت تحصیلی که باشید، باز هم واژه‌ امتحان اضطراب‌های خاص خودش را دارد؛ با این حال داشتن آمادگی کافی برای این دوره، بخش قابل توجهی از استرس را کاهش می‌دهد. تنظیم برنامه‌ درسی مناسب و انتخاب بهترین منبع برای مطالعه، اولین قدم در راه موفقیت محسوب می‌شود. گاج‌مارکت، مجموعه‌ای جامع از کتاب‌های شب امتحان را به تفکیک تمامی مقاطع تحصیلی با مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار داده ‌است.

 

مجموعه کتاب‌های مناسب شب امتحان


در ادامه به معرفی مجموعه کتاب‌هایی می‌پردازیم که کسب نمره بالا و موفقیت شما را در امتحانات تضمین می‌کند. مجموعه کتاب‌های پرسمان، سیر تا پیاز، ای کیو، ای کیو پلاس، شاه کلید و دروس که در ادامه معرفی می‌شوند شامل درسنامه‌های کاربردی، بانک سؤالات امتحانی و پاسخ‌های کاملا تشریحی می‌باشند که دانش‎‌آموز را با نقاط ضعف و قوت خود آشنا می‌سازند.

 

کتاب‌های پرسمان

کتاب‌های گاج مناسب شب امتحان (متوسطه اول و دوم)

برای بیست، پرسمان کافیست.

سری کتاب‌های پرسمان از محبوب‌ترین کتاب‌های انتشارات گاج است که با هدف موفقیت در امتحانات مدرسه، کسب بهترین نمرات و ارتقای معدل برای تمامی مقاطع تحصیلی تهیه و منتشر شده‌ و در طی سال‌های اخیر توانسته به بهترین شکل نیازهای آموزشی دانش‌آموزان را در مقاطع مختلف تحصیلی برطرف کند.

 • درسنامه

در ابتدای هر درس از این کتاب شرح مختصر و مفیدی از کلیت مبحث در قالب درس‌نامه‌ کاربردی به شما ارائه می‌شود، سپس با مطرح کردن فهرستی از سؤالات و تمرین‌های کاربردی سطح اطلاعات و یادگیری شما سنجیده می‌شود. این امکان در اختیار شما قرار گرفته است که در بخشی مجزا به شرح کامل از پاسخ هر سؤال، دسترسی داشته باشید.

 • سوالات امتحانی و پاسخنامه

در این کتاب علاوه بر درسنامه‌های جامع تشریحی با مجموعه‌ای کامل از سوالات روبه‌رو خواهید شد. مولفین تلاش کرده‌اند با ارائه‌ منبعی جامع از سوالات مفهومی، آزمون‌های میان سال، پایان سال، تست‌های کنکور سراسری و خودآزمایی‌ها، شناخت شما دانش‌آموزان را  از مباحث ارتقا داده و  برای رویارویی با امتحانات و کنکور سراسری آماده کنند.

با ارائه سوالات امتحانی طبقه‌بندی شده، انواع سوالات متداول در امتحانات مدارس آورده شده است تا بتوانید با اشکال گوناگون سوالات آشنا شوید و بهترین و بالاترین بازدهی را برای امتحانات خود داشته باشید.

ویژگی‌ها:
 • ارائه بانک سؤالات امتحانی طبقه‌بندی شده
 • مشابه‌سازی تمارین کتاب درسی
 • ارائه پاسخ‌های کاملا تشریحی
 • ارائه امتحانات میان‌سال و پایان‌ سال
 • ارائه‌ درس‌نامه‌های کاربردی به همراه مثال
 • ارائه‌ بانک سؤالات امتحانی طبقه‌بندی‌شده
 • مشخص نمودن سؤالات ویژه‌ شب امتحان
 • همراه با پاسخ‌های کاملا تشریحی

 

خرید کتاب‌های «پرسمان» از گاج‌مارکت

 

کتاب‌های دروس گاج (پایه‌های هفتم، هشتم و نهم)

کتاب‌های گاج مناسب شب امتحان (متوسطه اول و دوم)

پاسخ به تمامی پرسش‌های کتاب درسی

این کتاب‌ها با هدف آموزش و راهنمای تمامی کتاب‌های درسی و همچنین رفع اشکالات و ابهامات دانش‌آموزان در حل سوالات و تمرین‌های کتاب درسی در تمامی مقاطع تحصیلی تولید شده است. مهم‌ترین ویژگی کتاب‌های دروس گاج، پاسخ‌گویی به‌ تمامی سؤالات، فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب درسی و دارا بودن بخشی به نام امتحان‌ یار است. این کتاب به‌عنوان یکی از مرجع‌های استاندارد و قابل‌‌ قبول در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است.

دانش‌آموزان مقطع متوسطه اول در کتاب‌های دروس گاج پایه هفتم تا نهم ریاضی، انگلیسی، فارسی، نگارش، علوم تجربی، مطالعات اجتماعی، عربی، آموزش قرآن، پیام‌های آسمان، تفکر و سبک زندگی، کار و فناوری، آمادگی دفاعی، فرهنگ و هنر را مطالعه و بررسی خواهند کرد. در این بخش از کتاب‌ها برای درس ریاضی، نکات کاربردی در حل تمرین‌ها و مسئله‌ها ارائه شده است. همچنین در درس‌های علوم تجربی، مطالعات اجتماعی، پیام‌های آسمان و آمادگی دفاعی، علاوه بر پاسخ پرسش‌های کتاب درسی، کل مطالب کتاب در قالب پرسش و پاسخ‌های تألیفی پوشش داده شده است. در درس‌های انگلیسی، عربی و فارسی تمامی متن‌ها، تمرین‌های کتاب و ابیات به صورت کلمه به کلمه و سطر به سطر معنی و ترجمه شده‌اند. 

خرید کتاب‌های «دروس گاج» از گاج‌مارکت

 

کتاب‌های سیر تا پیاز 

کتاب‌های گاج مناسب شب امتحان (متوسطه اول و دوم)

یک تیر با بیش از سه نشان

کتاب‌های سیر تا پیاز انتشارات بین‌المللی گاج  با پوشش صفر تا صد مطالب کتاب درسی و آموزش خط به خط آن جای ابهام و سوالی در هیچ‌ یک از مباحث درسی باقی نمی‌گذارد و یکی از کامل‌ترین کتاب‌های کمک‌درسی است. این کتاب برای تمامی مقاطع تحصیلی گردآوری و تنظیم شده و به دلیل درسنامه‌ کامل و جامعش برای آموزش از راه دور و دانش‌آموزانی که در کلاس مطالب را به خوبی متوجه نشده‌اند، بسیار مناسب است.

بخش آموزش (درسنامه):

این بخش طبق سرفصل‌های کتاب درسی است؛ آموزش کامل، دقیق و آسان مفاهیم، تعاریف و اصطلاحات، اولویت اصلی تألیف در این ساختار آموزشی است. رویکرد تألیف در این بخش ارائه راهکارهای نوین و متنوع آموزشی طبق الگو و سرفصل‌های کتاب به‌منظور کمک به دانش‌آموز برای یادگیری و تسلط بر مفاهیم درسی است. در درسنامه‌ها تلاش بر این بوده تا با حل مثال و تست‌های آموزشی متنوع، به دانش‌آموزان برای تسلط بر مطالب و فرمول‌ها و قضایا کمک شود.

بخش پرسش‌های تشریحی (امتحانی):

این بخش با هدف ارتقای معدل و تثبیت مفاهیم کتاب درسی طراحی شده و دربرگیرنده کل مطالب هر درس است. طراحی پرسش‌ها، درس به درس و تفکیکی بوده و منطبق بر استانداردهای دقیق و بودجه‌بندی آموزشی مصوب آموزش و پرورش است.

ویژگی‌ها:

جلد۱: کتاب آموزش؛ شامل آموزش کامل به همراه نکات کنکوری و امتحانی و پاسخ به تمارین کتاب در برخی دروس

جلد ۲: کتاب کنکور (تست)؛ شامل تمام تست‌های کنکور و تألیفی و مشابه‌سازی تمارین مهم کتاب به صورت طبقه‌بندی شده

جلد۳: کتاب امتحان؛ شامل سؤالات امتحانی و مشابه‌سازی تمارین مهم کتاب درسی

 

خرید کتاب‌های «سیر تا پیاز» از گاج‌مارکت

 

کتاب‌های EQ و +EQ 

کتاب‌های گاج مناسب شب امتحان (متوسطه اول و دوم)

بانک سوالات امتحانی استاندارد طبقه ‌بندی شده

این کتاب‌ها در تمامی مقاطع تحصیلی با هدف آموزش و راهنمای تمامی کتاب‌های درسی،  رفع اشکالات و ابهامات شما دانش‌آموزان در حل سوالات و تمرین‌های کتاب درسی و همچنین موفقیت در امتحانات مدرسه و کسب بهترین نمرات ارائه شده است. کتاب‌های EQ در سطح استاندارد آموزش و پرورش تألیف شده و شما با مطالعه آن نمره بسیار خوبی را در امتحانات دریافت خواهید کرد.

در پایان کتاب‌ها، نمونه سؤالات امتحانی هماهنگ کشوری در سال‌های مختلف به همراه پاسخ‌های کامل و تشریحی آورده شده است. در مجموعه کتاب‌های EQ به تمام سؤالات کتاب درسی به صورت تشریحی پاسخ داده شده است. پاسخ به تمامی مسائل و تمارین کتب درسی دیگر جایی برای گرفتن نمره پایین در امتحانات باقی نمی‌گذارد.

امتحانات پایان ترم تفاوت بسیاری با امتحانات عادی کلاسی داشته و موفقیت در آنها قلق‌های خاص خودش را می‌طلبد. کتاب‌های +EQ گاج برای پایه‌های دهم تا دوازدهم ارائه شده که دارای درسنامه‌های مفید و کاربردی مطابق با آخرین سرفصل‌های کتاب درسی است  که با هدف تسلط مفهومی بر محتوای کتاب درسی و آشنایی با سوالات امتحانی برای شما دانش‌آموزان عرضه شده است.

پس از آنکه از طریق این کتاب با مباحث درسی آشنا شدید، زمان آن فرا می‌رسد که آموخته‌های خود را با سوالات امتحانی استاندارد این کتاب بسنجید و به این ترتیب با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شده و درصدد رفع آنها بر‌آیید. از آنجایی که معدل سال یازدهم و دوازدهم حداکثر ۳۰ درصد در نتیجه کنکور تأثیر دارد؛ پس لازم است تا علاوه بر دریافت نتیجه مطلوب در کنکور، در امتحانات تشریحی نیز نمرات بالایی کسب کنید.

در این سری کتاب‌های جامع درسنامه‌های کاربردی، آزمون‌های پایانی نوبت اول و نوبت دوم،  تمامی دروس مطرح شده در کارنامه دانش‌آموزی و  پاسخنامه کاملا تشریحی برای آزمون‌ها ارائه شده و همچنین تمامی تیپ سوال‌های امتحانی بررسی شده است.

دیگر ویژگی‌های کتاب EQ:
 • ارائه درسنامه‌های جامع آموزشی به همراه مثال
 • ارائه سوالات امتحانی طبقه‌بندی شده
 • مشابه‌سازی تمارین کتاب درسی
 • ارائه پاسخ‌های کاملا تشریحی
ویژگی‌های کتاب +EQ:
 • پوشش تمامی مباحث با درسنامه‌های کوتاه، مفید و کاربردی
 • ارائه‌ی پرسش‌های استاندارد و تیپ‌بندی شده برای هر درسنامه
 • پاسخ‌های کاملا تشریحی و آموزشی برای تمامی پرسش‌ها

 

خرید کتاب‌های «EQ و +EQ» از گاج‌مارکت

کتاب‌های گاج مناسب شب امتحان (متوسطه اول و دوم)

کتاب‌های گام به گام شاه‌کلید 

کتاب‌های گاج مناسب شب امتحان (متوسطه اول و دوم)

پاسخ به تمامی پرسش‌های کتاب درسی

این کتاب‌ها با هدف آموزش و راهنمای تمامی کتاب‌های درسی و همچنین رفع اشکالات و ابهامات دانش‌آموزان در حل سوالات و تمرین‌های کتاب درسی در تمامی مقاطع تحصیلی تولید شده است. مهم‌ترین ویژگی کتاب‌های شاه‌کلید، پاسخ‌گویی به‌تمامی سؤالات، فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب درسی است. این کتاب به‌عنوان یکی از مرجع‌های استاندارد و قابل‌‌ قبول در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است.

دانش‌آموزان مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم در کتاب‌های شاه‌کلید دروس ریاضیات گسسته، فیزیک، شیمی، حسابان، هندسه، فارسی، نگارش، انگلیسی، عربی زبان قرآن، دین و زندگی، هویت اجتماعی، سلامت و بهداشت، مدیریت خانواده، سبک زندگی، آمار و احتمال، تاریخ معاصر ایران، انسان و محیط زیست، زیست‌شناسی‌، زمین‌شناسی، هنر، کارگاه کارآفرینی و تولید، تفکر و سواد رسانه‌ای، هنر و جغرافیای ایران و آمادگی دفاعی را بررسی و مطالعه خواهند کرد. نمونه آزمون‌های دروس این مقاطع از طریق اپلیکیشن کلاغ سپید (که امکان دریافت رایگان آن از وب‌سایت انتشارات بین‌المللی گاج وجود دارد) در دسترس شما خواهد بود.

ویژگی‌ها:
 • تألیف سوال همراه با پاسخ‌های تشریحی در برخی دروس با هدف پرسش مطالب و آمادگی امتحانات تشریحی
 • پاسخ‌های آموزشی و کاملا تشریحی به تمامی پرسش‌ها و فعالیت‌های کتاب‌های درسی
 • ارائه نمونه سوالات امتحانی در اپلیکیشن رایگان کلاغ سپید

کتاب‌های گاج مناسب شب امتحان (متوسطه اول و دوم)

خرید کتاب‌های «شاه ‌کلید» از گاج‌مارکت

 

بازگشت به گاج‌ مگ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.