پرفروش ترین کتاب های پاییز تا به کنون

0

فصل پاییز  امسال از حال و هوای کتابی خوبی برخوردار بود، برگزاری هفته کتاب، آغاز طرح پاییزه کتاب و همچنین کتاب‌گردی تا حدود زیادی وضعیت بازار کتاب را بهبود بخشید.

بنا به گزارش‌های منتشر شده روزهای پایانی آبان کسب و کار پررونق‌تری داشتند، البته برخی نیز از گلایه مردم بابت قیمت بالای کتاب‌ها گفتند که قدرت خریدشان را کاهش می‌دهد. فروش کتاب نسبت به ماه مهر وضعیت خوبی داشته و حتی افزایش فروش این ماه‌شان همراه با افزایش تعداد کتاب نیز بوده است که اگر همین روند ادامه دار باشد می‌توان کمی به رونق دوباره این بازار امیدوار بود.

آبان را می توان ماه رقابت نویسندگان کلاسیک و قدیمی ایرانی و خارجی در پرفروش ها نام گذاری کرد، حضور نویسندگانی چون بزرگ علوی، مهدی آذریزدی، عبدالحسین زرین‌کوب، گابریل گارسیا مارکز، آرتور شوپنهاور و جان فانته گواهی این ادعا است.

از دیگر نکات جالب توجه پرفروش‌ترین آثار دومین ماه پاییز، بازگشت هاروکی موراکامی پس از مدت‌هاست، این نویسنده مطرح که در سال گذشته همواره با یک یا چند اثر پای ثابت پرفروش‌های کتاب بوده است، مدتی بود که گویی آثارش آنطور که باید مورد اقبال کتاب دوستان ایرانی قرار نمی‌گرفت. با این حال او این ماه با «سامسای عاشق» بار دیگر وارد رقابت پرفروش‌ها شده است.

در ادامه پرفروش‌ترین کتاب‌ها تا ۶ آذر ۹۷ را معرفی خواهیم کرد:

کتاب‌های موردنظرتان را گران نخرید!

اگر از دوست‌داران کتاب هستید و قصد خرید کتاب را دارید، خبری خوش برایتان داریم. می‌توانید تخفیف‌های بیشتری علاوه بر تخفیف‌های ثابت سایت دریافت کنید. هر هفته بازی‌هایی در صفحات مجازی گاج مارکت در اینستاگرام و توئیتر برگزار می‌شود و به برندگان و یا شرکت‌کنندگان کد تخفیف‌های ویژه تقدیم می‌شود. برای اطلاعات بیشتر این صفحات را دنبال کنید.

خرید کتاب عمومی از گاج مارکت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.