کتاب‌های گاج مناسب شب امتحان (دبستان)

0

کتاب‌های گاج مناسب شب امتحان (دبستان)

هر چه به امتحانات ترم اول یا ترم دوم نزدیک‌تر می‌شویم، دلهره و اضطراب‌مان بیشتر می‌شود. در هر سن‌ و‌ سال و وضعیت تحصیلی که باشید، باز هم واژه‌ امتحان اضطراب‌های خاص خودش را دارد؛ با این حال داشتن آمادگی کافی برای این دوره، بخش قابل توجهی از استرس را کاهش می‌دهد. تنظیم برنامه‌ درسی مناسب و انتخاب بهترین منبع برای مطالعه، اولین قدم در راه موفقیت محسوب می‌شود. گاج‌مارکت، مجموعه‌ای جامع از کتاب‌های شب امتحان را به تفکیک تمامی مقاطع تحصیلی با مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار داده ‌است.

در ادامه به معرفی مجموعه کتاب‌هایی برای مقطع دبستان می‌پردازیم که کسب نمره بالا و موفقیت شما را در امتحانات تضمین می‌کند. مجموعه کتاب‌های پرسمان، سیر تا پیاز، ای کیو، شاه کلید و دروس که در ادامه معرفی می‌شوند شامل درسنامه‌های کاربردی، بانک سؤالات امتحانی و پاسخ‌های کاملا تشریحی می‌باشند که دانش‎‌آموز را با نقاط ضعف و قوت خود آشنا می‌سازند.

 

مجموعه کتاب‌های مناسب شب امتحان دبستان (دروس ریاضی، علوم و فارسی):

کتاب‌های پرسمان

کتاب‌های گاج مناسب شب امتحان (دبستان)

برای بیست، پرسمان کافیست.

سری کتاب‌های پرسمان با هدف موفقیت در امتحانات مدرسه، کسب بهترین نمرات و ارتقای معدل برای تمامی مقاطع تحصیلی تهیه و منتشر شده‌ و در طی سال‌های اخیر توانسته به بهترین شکل نیازهای آموزشی دانش‌آموزان را در مقاطع مختلف تحصیلی برطرف کند.

این سری کتاب در مقطع دبستان دروس ریاضی، علوم و فارسی را در پایه‌های سوم تا ششم تحت پوشش قرار داده است. این کتاب‌ها با مطرح کردن فهرستی از سؤالات و تمرین‌های متنوع و گوناگون، سطح اطلاعات و یادگیری دانش‌آموز را می‌سنجند. دانش‌آموزان می‌توانند در بخشی مجزا به بررسی کامل از پاسخ هر سؤال دسترسی داشته باشند.

 

خرید کتاب‌های «پرسمان» از گاج‌مارکت

 

کتاب‌های سیر تا پیاز 

کتاب‌های گاج مناسب شب امتحان (دبستان)

یک تیر با بیش از سه نشان

مجموعه کتاب‌های سیر تا پیاز برای تمامی مقاطع تحصیلی گردآوری و تنظیم شده و به دلیل درسنامه‌ کامل و جامعش برای آموزش از راه دور و دانش‌آموزانی که در کلاس مطالب را به خوبی متوجه نشده‌اند، بسیار مناسب است. این بخش با هدف ارتقای معدل و تثبیت مفاهیم کتاب درسی طراحی شده و دربرگیرنده کل مطالب هر درس است. کتاب‌های سیر تا پیاز در مقطع دبستان دروس ریاضی از پایه دوم تا ششم و علوم از پایه سوم تا ششم را تحت پوشش قرار داده است.

 

خرید کتاب‌های «سیر تا پیاز» از گاج‌مارکت

 

کتاب‌های EQ 

کتاب‌های گاج مناسب شب امتحان (دبستان)

بانک سوالات امتحانی استاندارد طبقه ‌بندی شده

این کتاب‌ها در تمامی مقاطع تحصیلی با هدف آموزش و راهنمای تمامی کتاب‌های درسی، رفع اشکالات و ابهامات شما دانش‌آموزان در حل سوالات و تمرین‌های کتاب درسی و همچنین موفقیت در امتحانات مدرسه و کسب بهترین نمرات ارائه شده است. شما با مطالعه کتاب‌های EQ نمره بسیار خوبی را در امتحانات دریافت خواهید کرد.

در کتاب‌های EQ گاج، ضمن ارائه‌ درس‌نامه‌های مفید و کاربردی مطابق با آخرین سرفصل‌های کتاب درسی، نمونه سؤالات گوناگون و متنوع همراه با پاسخ‌های تشریحی و کامل ارائه شده است. کتاب‌های جامعEQ  برای پایه‌های سوم تا ششم دبستان تالیف شده و شامل درس‌های ریاضی، علوم تجربی، فارسی، مطالعات اجتماعی و هدیه‌های آسمانی است. این کتاب‌ها با داشتن پرسش‌های استاندارد به شما اطمینان کاملی از یادگیری تمام مباحث این درس‌ها می‌دهد.

خرید کتاب‌های «EQ» از گاج‌مارکت

 

کتاب‌های دروس گاج (پایه سوم تا ششم)

کتاب‌های گاج مناسب شب امتحان (دبستان)

پاسخ به تمامی پرسش‌های کتاب درسی

این کتاب‌ها با هدف آموزش و راهنمای تمامی کتاب‌های درسی و همچنین رفع اشکالات و ابهامات دانش‌آموزان در حل سوالات و تمرین‌های کتاب درسی در تمامی مقاطع تحصیلی تولید شده است. مهم‌ترین ویژگی کتاب‌های دروس گاج، پاسخ‌گویی به‌ تمامی سؤالات، فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب درسی و دارا بودن بخشی به نام امتحان‌ یار است.

کتاب‌های دروس گاج تمامی کتاب‌های درسی پایه‌ سوم تا ششم دبستان را شامل شده و در هر درس به‌ تمامی‌ پرسش‌ها، تمرین‌ها، فعالیت‌ها، کار در کلاس‌ها و… کتاب درسی پاسخ داده شده است. دانش‌آموزان مقطع سوم، چهارم، پنجم و ششم در این کتاب دروس ریاضی، فارسی، نگارش، علوم تجربی، مطالعات اجتماعی، آموزش قرآن و هدیه‌های آسمان را مطالعه و بررسی خواهند کرد.

 

خرید کتاب‌های «دروس گاج» از گاج‌مارکت

 

کتاب‌های گام به گام شاه‌کلید (پایه سوم تا ششم)

پاسخ به تمامی پرسش‌های کتاب درسی

این کتاب‌ها با هدف آموزش و راهنمای تمامی کتاب‌های درسی و همچنین رفع اشکالات و ابهامات دانش‌آموزان در حل سوالات و تمرین‌های کتاب درسی در تمامی مقاطع تحصیلی تولید شده است. مهم‌ترین ویژگی کتاب‌های شاه‌کلید، پاسخ‌گویی به‌تمامی سؤالات، فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب درسی است. این کتاب به‌عنوان یکی از مرجع‌های استاندارد و قابل‌‌ قبول در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است.

دانش‌آموزان مقطع سوم، چهارم، پنجم و ششم در این کتاب دروس ریاضی، علوم، فارسی و نگارش، مطالعات اجتماعی، هدیه‌های آسمان و آموزش قرآن را بررسی خواهند کرد. این کتاب‌‌ها، ضمن پوشش کامل مطالب درسی، کلیه‌ فعالیت‌های کلاسی، فکر کنید و تمرینات مندرج در کتاب درسی واکاوی شده و برای آن‌ها پاسخ کامل ارائه گردیده است.

کتاب‌های گاج مناسب شب امتحان (دبستان)

خرید کتاب‌های «شاه ‌کلید» از گاج‌مارکت

 

بازگشت به گاج‌ مگ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.