ریاضی گسسته و آمار و احتمال کامل کنکور ریاضی سری میکرو طلایی

کتاب ریاضی گسسته و آمار و احتمال کامل جامع کنکور ریاضی سری میکرو طلایی منتشر شد

2

کتاب ریاضی گسسته و آمار و احتمال کامل کنکور ریاضی سری میکرو طلایی شامل فصل‌های ۶ و ۷ کتاب ریاضی دهم (که به ترتبیب با فصل ۳ کتاب ریاضیات گسسته و فصل ۲ و ۳ کتاب آمار و احتمال اشتراکاتی دارد) و همچنین کتاب های آمار و احتماا و ریاضیات گسسته می‌باشد که در ۸ فصل تدوین شده است. در فرایند یادگیری، چهار مرحله (۱) یادگیری مفاهیم، (۲) تثبیت مفاهیم، (۳) تسلط و (۴) ایجاد خلاقیت و سرعت عمل در زمان پاسخگویی، باید به‌طور قدم به قدم انجام بگیرد.

خرید کتاب ریاضی گسسته و آمار و احتمال میکرو طلایی از گاج مارکت

ریاضی گسسته و آمار و احتمال کامل کنکور ریاضی سری میکرو طلایی

درسنامه‌های کامل آموزشی با رویکرد تستی

برای یادگیری مفاهیم، در این کتاب، هر فصل به چند قسمت تبدیل شده است که هر قسمت شامل درسنامه کاملی به‌همراه تمام نکات کنکوری با حل تعدادی تست می‌باشد. در ضمن روش‌های تستی برای حل سریع‌تر تست‌ها نیز بیان شده است.درس‌نامه‌های هر فصل به چند قسمت و هر قسمت به چند زیرتیتر تقسیم شده است و مطابق با این تقسیم‌بندی‌ها، تست‌های جلد مکمل طبقه‌بندی شده‌اند.

همچنین در درس‌نامه‌ها علاوه بر آموزش مفهومی و دقیق مطالب کتاب درسی، تمام نکات کنکوری و فرمول‌های طلایی و مهم آورده شده است. باید این نکته را در نظر داشته باشید که چینش مطالب در کتاب پیش رو به‌صورت موضوع به موضوع (و نه درس به درس و پایه به پایه) بوده و همه‌ی بخش‌های این کتاب و جلد بانک تست با یکدیگر مطابقت صد در صد دارد.

بانک تست تألیفی و کنکور

در آغاز باید به این نکته توجه داشته باشید که جلد نخست کتاب پیش رو به ارائه‌ بانک تست پربار از مباحث گسسته و آمار و احتمال دوازدهم رشته‌ی ریاضی همراه با پاسخ تشریحی می‌پردازد و مؤلفان در کتاب حاضر، درس‌نامه‌ و مباحث آموزشی همراه با ذکر مثال برای درک بهتر مباحث، ارائه‌ کرده‌اند. در این کتاب تلاش شده که تمام مطالب کتاب درسی عمیق‌تر بررسی و موشکافی شود و تمامی جوانب مبحث مورد بررسی قرار گیرد.

برای تثبیت مفاهیم، مجموعه‌ای از تست های تألیفی و کنکور در نظر گرفته شده است که با حل این تست‌ها، این مهم اتفاق بیفتد. در این کتاب تمام تست‌های کنکور کنکور از سال ۸۰ تا الان آورده شده است که تست‌های قبل از سال ۸۵، بدون آدررس می‌باشند. در ضمن برخی از تست‌های قبل از کنکور ۸۰ نیز در این مجموعه وجود دارد. این کار دارای دو هدف مهم زیر است:

 • آشنایی با تست های کنکور در سال‌های قبل
 • تکراری بودن برخی تیپ‌ها در تست‌های کنکور

برای تسلط و همچنین سرعت عمل در زمان پاسخگویی، باید تست‌ها را چندین بار حل کرد و این‌کار با نوشتن انجام گیرد نه با روخوانی کردن پاسخ تست‌ها.

ریاضی گسسته و آمار و احتمال کامل کنکور ریاضی سری میکرو طلایی

خلاصه مطالب فصل

از آن‌جا که همواره خلاصه و چکیده مطالب به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا با آرامش خاطر بیشتری همه مطالب را دوره کند و از یادآوری همه نکات مطمئن شوند، در این کتاب و در پایان هر فصل بلافاصله خلاصه مختصر، کامل و مفیدی از درسنامه‌ها و نکات قرار گرفته است.

 با اطمینان خاطر می‌توان گفت پس از مطالعه‌ی کتاب‌های میکرو طلایی و سنجیدن نقاط ضعفتان قادر هستید به هر نوع سؤال مرتبط با آن مبحث پاسخ دهید. هدف از نگارش این اثر، ارائه‌ی یک کتاب جامع بوده که بتواند تمام نیازهای یک دانش‌آموز کنکوری را در این درس پاسخ دهد. کتاب میکرو طلایی گسسته و آمار و احتمال کامل ریاضی در این جلد به ارائه‌ی درس‌نامه‌های کاربردی همراه با ذکر مثال پرداخته است. این کتاب موارد زیر را دربرمی‌گیرد:

 • ارائه‌ درس‌نامه‌های کاربردی و مباحث آموزشی
 • ارائه‌ مثال‌های کاربردی جهت تفهیم بیشتر مباحث
 • ارائه‌ راهکارها و میانبرهای ویژه برای دست‌یابی سریع‌تر به پاسخ
 • ارائه‌ بانک تست پربار همراه با پاسخ تشریحی در جلد مکمل
خرید کتاب ریاضی گسسته و آمار و احتمال میکرو طلایی از گاج مارکت بازگشت به گاج‌مگ

ریاضی گسسته و آمار و احتمال کامل کنکور ریاضی سری میکرو طلایی

2 نظرات
 1. امین می گوید

  سلام کتاب تست میکرو زیست دوازدهم منتشر نمیشه نه؟؟!!
  لطفا جواب بدید هیچکس پاسخگو نیست

  1. یاسمن سلطانی می گوید

   سلام دوست گاجی؛

   کتاب مدنظر شما منتشر شده برای خرید از طریق لینک زیر اقدام فرمایید
   http://bit.ly/2CzUfCr

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.