کتاب درک مطلب زبان انگلیسی جامع کنکور مینی میکرو طلایی منتشر شد

کتاب درک مطلب زبان انگلیسی و کلوز تست جامع کنکور سری مینی میکرو طلایی

0

ار آنجایی که سوال‌های مربوط به کلوز تست و درک مطلب بخش عمده‌ای از آزمون‌های آزمایشی و به ویژه کنکور است، کتاب درک مطلب زبان انگلیسی و کلوز تست جامع کنکور سری مینی میکرو طلایی به منظور پاسخگویی به نیازهای شما داوطلبان عزیز عرضه شده است.

خرید کتاب درک مطلب انگلیسی مینی میکرو طلایی از گاج مارکت

کتاب درک مطلب زبان انگلیسی جامع کنکور مینی میکرو طلایی منتشر شد

اهمیت این بخش‌ها از دو لحاظ است. اول این که این بخش‌ها بیشترین تعداد سوالات درس زبان را به خود اختصاص می‌دهند و دوم این که بسیاری از دانش آموزان در پاسخ دادن به سوالات این بخش‌ها با مشکل مواجه هستند.

در ابتدای کتاب انواع سوال‌های درک مطلب و مهارت پاسخ دادن به آن‌ها و همچنین روش پاسخگویی به سوال‌های کلوز تست به طور کامل با مثال ارائه شده است؛ توصیه می‌شود ابتدا بخش آموزش و مثال‌های مطرح شده در آن را به دقت مطالعه کنید و سپس به سراغ خواندن متن‌ها و پاسخ دادن به آنها بروید.

کتاب درک مطلب زبان انگلیسی جامع کنکور مینی میکرو طلایی منتشر شد

این کتاب شامل ۳۵ متن کلوز تست و ۳۵ درک مطلب است که همه مرتبط با مطالب کتاب‌های انگلیسی دوره دوم متوسط (دهم، یازدهم و دوازدهم) است. تعدادی از متن‌ها، تألیفی و بیشتر آن‌ها از آزمون‌های کنکورهای سراسری سال گذشته هستند. در ضمن واژگان ضروری هر متن (خارج از کتاب درسی) با توجه به سطح دشواری آن در کنار متن در جدولی ارائه شده است تا در صورت لزوم به آن مراجعه کنید. قطعا با مطالعه بخش آموزش و خواندن متن‌ها و پاسخ دادن به سوال‌ها، آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون های آزمایشی و کنکور را کسب خواهید کرد.

لازم به ذکر است که برای کسب مهارت در بخش درک مطلب ابتدا باید دایره واژگان خود را گسترش دهید، پس بهتر است ابتدا مروری بر واژگان کتاب‌های درسی ( دوره اول و دوم متوسطه) داشته باشید. برای این کار می‌توانید به کتاب واژگان سطر به سطر انگلیسی کنکور که در کنار این کتاب و در راستای کمک به انجام تمرین‌های این کتاب توسط انتشارات گاج به چاپ رسیده است مراجعه کنید.

کتاب درک مطلب انگلیسی مینی میکرو طلایی نوشته سعید ابراهیمی در ۲۲۴ صفحه است. هدف از تالیف این کتاب ارائه متون کتاب زبان متوسطه دوم به صورت درس به درس است.

  • آموزش مهارت‌های خواندن متن
  • ارائه‌ ۳۵ کلوز‌تست
  • ارائه‌ ۳۵ درک مطلب

کتاب درک مطلب زبان انگلیسی جامع کنکور مینی میکرو طلایی منتشر شد

خرید کتاب درک مطلب انگلیسی مینی میکرو طلایی از گاج مارکت بازگشت به گاج‌مگ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.