کتاب واژگان سطر به سطر عربی جامع کنکور مینی میکرو طلایی منتشر شد

0

از آنجایی که شما داوطلبان  کنکور همواره به دنبال کتابی هستید که همه مطالب کتاب درسی را در زمان خیلی کم، اما با یک جمع‌بندی خیلی عالی ارائه دهد و شما را به نتیجه دلخواهتان برساند.کتاب‌های مینی میکرو طلایی به‌منظور جمع‌بندی و مرور سریع برای داوطلبان کنکور تهیه و تألیف شده‌اند. اهمیت واژگان عربی در آزمون‌ سراسری، مولف این کتاب را بر آن داشت تا مجموعه‌ای کامل و جامع در این زمینه ارائه دهد.

کتاب واژگان سطر به سطر عربی جامع کنکور مینی میکرو طلایی منتشر شد

از طرفی دیگر کتاب های درسی جدید‌التألیف در درس عربی، متن محور است، پس واژگان و ترجمه متون از مهم‌ترین بخش‌ آموزش درس عربی می‌باشد. کتاب واژگان سطر به سطر عربی جامع کنکور سری مینی میکرو طلایی دربردارنده تمامی واژگان و ترجمه متون مهم کتاب‌های دهم، یازدهم و دوازدهم می‌باشد. این کتاب با توجه به نیاز مبرم دانش‌آموزان به یادگیری واژگان زبان عربی، تألیف شده است.

خرید کتاب واژگان سطر به سطر عربی جامع کنکور سری مینی میکرو طلایی از گاج مارکت

کتاب واژگان سطر به سطر عربی جامع کنکور مینی میکرو طلایی منتشر شد

واژگان سطر به سطر

تمامی واژگان هر درس به‌صورت سطر به سطر از ابتدای درس تا پایان درس گفته شده است، واژگانی که ستاره‌دار شده‌اند، واژگان جدید درس می‌باشند که در قسمت << المعجم>> و پاورقی کتاب درسی آمده‌اند. بعد از معنای لغات درس، تمامی مترادف‌ها، متضادها، جمع‌های مکسر و هم‌چنین کلمات متشابه ( کلماتی هستند که در ظاهر عربی آن‌ها شباهت وجود دارد اما در معنا متفاوت هستند)‌ آمده است.

ترجمه جملات مهم درس

پس از واژگان سطر به سطر، مترادف‌ها، متضاد‌ها و … ترجمه جملات مهم متن درس، قواعد، تمارین و … به ترتیب آمده‌اند.

واژگان الفبایی

در پایان کتاب نیز تمام واژگانی که از سال هفتم تا دوازدهم خوانده‌اید، به‌صورت الفبایی گردآوری شد‌ه‌اند، تا بتوانید در کمترین زمان ممکن واژه مورد نظرتان را بیابید. بنابراین با وجود این کتاب می‌توانید در بخش یادگیری واژگان به مهارت برسید.

به صورت مختصر این کتاب موارد زیر را شامل می‌شود:

  • ارائه‌ واژگان سطر به سطر، مترادف، متضاد، مشابهات و جمع مکسر
  • ترجمه جملات مهم درس
  • ارائه‌ واژگان الفبایی
خرید کتاب واژگان سطر به سطر عربی جامع کنکور سری مینی میکرو طلایی از گاج مارکت بازگشت به گاج‌مگ

کتاب واژگان سطر به سطر عربی جامع کنکور مینی میکرو طلایی منتشر شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.