کتاب انگلیسی جامع آزمون پلاس منتشر شد

0

با کامل شدن آموزش، نیاز به سنجش پررنگ می‌شود. جایی که شما باید آموخته‌های خود را محک بزنید و در زمان مقرر به سوالات پاسخ دهید. این دغدغه باعث شد تا کتاب‌های آزمون پلاس از سری کتاب‌های مناسب برای سنجش شما داوطلبان عرضه گردند.

کتاب انگلیسی جامع آزمون پلاس منتشر شد

در اغلب کتاب‌های بانک تست با تقسیم‌بندی مطالب هر بخش به قسمت‌های ریزتر، ذهن دانش‌آموز تا حدی به سمت پاسخ درست هدایت می‌شود. در حالی‌که قالب کتاب‌های ” آزمون پلاس” به گونه‌ای است که پاسخ تست‌ها لو نمی‌رود! در واقع کتاب‌های‌ آزمون پلاس به دلیل عدم تقسیم مطالب به قسمت‌های ریزتر، شرایط واقعی کنکور، برای شما بهتر شبیه‌سازی می‌شود.

هدف کتاب آزمون پلاس زبان انگلیسی جامع کنکور این است که خود را به خوبی بسنجید و نقاط ضعف و قوت خود را در دانش و سرعت تست‌زنی بشناسید و استراتژی‌های تست‌زنی خود را بهتر کنید. تست‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که همچون یک اسکنر پزشکی تمامی مشکلات شما پیدا شود تا بتوانید با یک برنامه خوب و جامع آنها را رفع کنید!

خرید کتاب انگلیسی جامع آزمون پلاس از گاج مارکت

در آزمون‌های آزمایشی بعد از هر آزمون به قدری تمرین کنید تا در آزمون بعدی نتیجه بهتری کسب کنید. صرف‌نظر از نتیجه‌ای که در هر آزمون کسب می‌کنید ، آزمون‌های خود را با حوصله و دقت تمام تحلیل کنید؛ چرا که تحلیل کردن تست‌های غلط، نزده یا درست شک‌دار باعث یادگیری و ماندگاری نکته آنها در ذهن شما می‌شود.

شما در این کتاب با تست‌هایی روبه‌رو می‌شوید که می‌توان گفت تقریبا در درس زبان انگلیسی نخستین بار است که آن‌ها را مشاهده می‌کنید. این پرسش‌ها کاملا منطبق بر آزمون‌های سراسری‌اند و امکان طرح آن‌ها در کنکورهای آتی بسیار زیاد است؛ زیرا با نگاهی فراتر از ساختار سؤالات زبان کنکور و ارزیابی ساختار تست‌های سایر دروس دفترچه کنکور اعم از دروس اختصاصی و عمومی طرح شده‌اند.

کتاب انگلیسی جامع آزمون پلاس منتشر شد

ویژگی‌های این کتاب:

در کتاب آزمون پلاس زبان انگلیسی جامع کنکور، ۳۰ آزمون به سبک کنکور سال‌های گذشته طرح شده که ۲۰ آزمون به صورت مبحثی و ۱۰ آزمون نیز به صورت جامع تألیف شده است. برای هر درس کتاب دهم تا دوازدهم ۲ آزمون آورده شده که یکی از آنها دارای سطح متوسط و دیگری  دارای سطح سخت است و ۲ آزمون جامع هم با سطح متوسط و سخت برای هر یک از پایه‌ها آورده شده است، در انتها هم به ۴ آزمون جامع از کل کتاب‌های دهم، یازدهم و دوازدهم پاسخ می‌دهید.

برنامه سازمان‌دهی شده آزمون‌ها به نحوی است که با دسته‌بندی مناسبی از مباحث مختلف کتاب درسی و تیپ‌های مختلف سؤالات، آزمون‌های تخصصی متعددی را ارائه می‌دهد. زمان اختصاص داده شده به هر آزمون، تایم پیشنهادی مؤلف است که براساس زمان استاندارد آزمون سراسری سنجیده شده و توصیه می‌گردد که تا جای ممکن سرعت عمل خود را در عین دقت کافی، بالا ببرید و پاسخ‌دهی به سؤالات را در چنین بازه‌ی زمانی معقولی از هم‌اکنون تمرین کنید.

کتاب انگلیسی جامع آزمون پلاس منتشر شد

ویژگی هر آزمون:

هر آزمون از ۲۵ تست تشکیل شده که به ترتیب دارای ۴ تست گرامر، ۸ تست واژه، ۵ تست از متن کلوز و ۸ تست هم از دو درک مطلب است. قبل از آزمون دادن بهتر است کتاب درسی مدرسه را با دقت بخوانید و تمارین آن را حل کنید.

در کنار هر پاسخ نیز زمانی بر حسب ثانیه درج شده که نشان‌دهنده‌ی ماکزیمم زمانی است که مجازید به آن تست اختصاص دهید. همچنین مولف، برای تمامی پرسش‌های این کتاب، پاسخ‌نامه‌ی کاملا تشریحی ارائه نموده و حتی سایر گزینه‌های نادرست را نیز (در تست‌های مورد نیاز) بررسی و واکاوی کرده است. به منظور پر کردن پاسخ برگ‌های داخل کتاب، همراه با خرید هر جلدِ آزمون پلاس، یک عدد مداد آزمون گاج به صورت رایگان به شما تحویل داده می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های این کتاب می‌توان به دارا بودن موارد زیر اشاره کرد:

  • بررسی مباحث زبان انگلیسی دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت پایه به پایه
  • ارائه‌ ۲۰ آزمون مبحثی
  • ارائه‌ ۱۰ آزمون جامع
  • بررسی کامل گزینه‌ها و مهارت‌های حل سؤال در پاسخ‌نامه‌ تشریحی
  • همراه با یک عدد مداد آزمون

در پایان باید بگوییم که از این کتاب در هر  زمانی می‌توانید استفاده کنید؛ چه در طول سال تحصیلی دهم، یازدهم، و یا دوازدهم و چه در روزهای قبل از کنکور.

خرید کتاب انگلیسی جامع آزمون پلاس از گاج مارکت بازگشت به گاج‌مگ

کتاب انگلیسی جامع آزمون پلاس منتشر شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.