مراسم افتتاح واحد پردازش فروشگاه اینترنتی گاج مارکت

گاج ماركت، ويترينى به وسعت بی‌نهايت

1

به گزارش گاج مگ، عصر یکشنبه ، ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ، واحد پردازش فروشگاه اینترنتی گاج مارکت ( آمازون ایرانی) ، با حضور مهندس ابوالفضل جوکار مدیر و موسس انتشارات بین‌المللی گاج، اساتید برتر دانشگاه تهران، مدیریت محترم مجتمع فنی تهران، جناب آقای رضا رفیع، اصحاب رسانه ملی، نمایندگانی از آموزش و پرورش و جمعی از مدیران و همکاران گرامی افتتاح شد.

 

فروشگاه اینترنتی گاج مارکت، مرکز خرید انواع کتاب کمک درسی، عمومی، کتب خارجی و دانشگاهی، خرید انواع لوازم التحریر، نوشت افزار و محصولات فرهنگی.

 

 

افتتاحیه مرکز پردازش آمازون ایرانی ( واحد پردازش فروشگاه اینترنتی گاج مارکت ) با سخنرانی اساتید دانشگاه تهران، نماینده سازمان ملل و جناب استاد رفیع همراه شد که در تمامی سخنرانی ها  تاکید شد که ضمن حفظ حقوق نوسنده ، کتاب باید به راحتی و در کمترین زمان در اختیار تمامی افراد درخواست کننده قرار گیرد. در این راستا، گاج مارکت بزرگترین فروشگاه تخصصی کتاب ایران،  این مرکز پردازش را افتتاح کرد تا کتاب در اختیار همگان باشد

افتتاحیه مرکز پردازش آمازون ایران ( گاج مارکت) میزبان، مهمانانی دیگر هم بود، دانشجویان دانشگاه تهران در این روز  این فرصت را پیدا کردند تا از نزدیک با روند مدیریت بزرگ‌ترین فروشگاه دانش‌آموزی ایران آشنا شوند. در ابتدای این برنامه تاریخچه شکل‌گیری گاج مارکت برای دانش‌جویان شرح داده شد و آن‌ها با مدل کسب و کار ابتدایی گاج مارکت آشنا شدند. در ادامه روند تکامل این مدل کسب و کار و اضافه شدن دسته‌بندی‌های جدید به سبد خدمات گاج مارکت شرح داده شد تا این دانش‌آموزان با روندی که یک کسب کار اینترنتی  به صورت موردی آشنا شدند. ( واحد پردازش فروشگاه اینترنتی گاج مارکت )

1 نظر
  1. رهگذر می گوید

    سلام- واقعا جای خالی مجموعه ای قوی که بتونه نیازهای کتاب های کمک درسی رو تو کشور پرکنه شدیدا احساس میشد و “گاج” این جای خالی رو به خوبی پر کرده و روز به روز در حال پیشرفت هست، آرزوی موفقیت داریم برای مجموعه بزرگ “گاج”! یاشاسین!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.