جزئیات تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها به علت سیل

تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها

0

به گزارش گاج مگ به نقل از، پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در استان لرستان مدارس پلدختر، معمولان و برخی مدارس شهرستان چگنی به مدت یک هفته تعطیل‌اند. ( جزئیات تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها در استان به علت سیل )

مدارس شهرستان سلسله، بخش پاپی،  روستای خاصی‌آباد و روستای اسدآباد در شهرستان رومشکان و روستای رودبار از بخش کوهنانی  فعالیت آموزشی خود را از روز شنبه ۲۴ فروردین آغاز می‌کنند.
تمام مدارس شهری و روستایی دورود به مدت ۲ روز تعطیل و فعالیت آموزشی این مدارس از دوشنبه ۱۹ فروردین آغاز می‌شود. در نورآباد نیز آن دسته از مدارس روستایی که راه‌های ارتباطی آن قطع می‌باشد بنا به تشخیص ستاد مدیریت بحران شهرستان به مدت ۲ روز تعطیل است.
در کوهدشت تمام مدارس روستایی بخش مرکزی روز شنبه ۱۷ فروردین تعطیل است. کلاس‌های دانشگاه لرستان یک هفته تعطیل خواهد بود.

در استان گلستان مدارس و دانشگاه‌های آق‌قلا و گمیشان تا ۲۴ فروردین ماه تعطیل است. تعطیلی مدارس شامل روستاهای این دو شهرستان که در معرض آبگرفتگی هستند نیز می شود. سایر مدارس روستاهای این شهرستان‌ها از فردا دایر خواهد بود.

در خوزستان مدارس شهر اهواز فعالیت آموزشی خود را از روز سه‌شنبه ۲۰ فروردین آغاز می‌کنند.
همه مدارس شهرستان‌های اهواز، باوی، کارون، حمیدیه، دشت آزادگان، هویزه و شعیبیه شوشتر در روزهای ۱۷، ۱۸ و ۱۹ فروردین تعطیل هستند. مدارس روستاهای زاویه دزفول، شهرک بهروزی دزفول، بخش دارخوین و روستاهای غرب کارون خرمشهر نیز تا ۱۹ فرردین تعطیل هستند.

شروع فعالیت دانشگاه‌های شهرستان اهواز هم از ۲۴ فروردین خواهد بود.

جزئیات تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها در استان به علت سیل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.