ماسک گیم اف ترونز – بازی اوریگامی وایت واکر

ماسک ساختنی زنبور سری Game Of Thrones مدل Night King

0

ماسک ساختنی وایت واکر

کتاب وایت‌واکر، اولین جلد از یک مجموعه چهارجلدی‌ست که توسط انتشارات زنبور برای ساخت ماسک‌های سه‌بعدی شخصیت‌های کتاب بازی تاج و تخت یا همان نغمه آتش و یخ تولید شده است.

در جلد اول این مجموعه شما در عین آشنایی مختصر با شخصیت وایت‌واکر باید مرحله به مرحله به روش اوریگامی (کاغذ و تا) یک ماسک با ابعاد واقعی سر انان را بسازید

در آموزش ساخت این ماسک سعی شده است مرحله به مرحله پیش برویم تا ساخت آن به کاری مفرح و لذت‌بخش تبدیل شود.

 

 

ماسک ساختنی زنبور سری Game Of Thrones مدل Night King

Night King - وایت واکر

چندین سال است که اکثر مردم به تماشای سریال فوق‌العاده پرهیجان و جذاب Game Of Thrones می‌پردازند و اکنون که نزدیک به آمدن فصل نهایی این سریال است تمام مخاطبان آن لحظه‌شماری می‌‌کنند چرا که اکنون فصل زمستان می‌رسد. همان‌گونه که در طول سریال همیشه گفته شده Winter in coming حال برای فصل نهایی یعنی فصل ۸ گفته می‌شود که Winter is here. یخ و آتش درهم آمیخته می‌شوند. رهبر وایت‌ واکر‌ها که در این سریال به نام  Night King معروف و آورده شده از دیوار عظیم Castle Black عبور می‌کند و قلب همگان را به تپش می‌اندازد. هیجان این فیلم هر فردی در هر سن و سالی را دربرمی‌گیرد و آن را مجذوب خود می‌کند. شاید برای شما هم جالب باشد سَردیس کسی که قلب‌تان را به تپش می‌اندازد، بسازید و بر دیوار اتاقتان بزنید.  انتشارات زنبور با درنظرگرفتن این مورد دست به تولید محصول پیش رو زده است. کتاب وایت‌واکر، اولین جلد از یک مجموعه‌ی چهارجلدی‌ست که برای ساخت ماسک‌های سه‌بعدی شخصیت‌های کتاب «بازی تاج و تخت» یا «نغمه‌ی آتش و یخ» تولید شده است. در جلد اول این مجموعه شما در عین آشنایی مختصر با شخصیت وایت‌واکر و شاه شب باید مرحله به مرحله به روش اوریگامی (کاغذ و تا) با کمک گرفتن از چسب و اتصال زبانه‌ها به یکدیگر، یک ماسک با ابعاد واقعی سر آنان بسازید. صفحه‌ی آخر این کتاب به صورتی در نظر گرفته شده که امکان اتصال ماسک به آن و نصب بر روی دیوار را دارد. قطعات این سَردیس دارای دو قسمت بوده؛ قطعات مربوط به پایه‌ (گردن) که مستقیم بر روی صفحه‌ی دیوارکوب نصب می‌شود و ثابت است و همچنین قطعات مربوط به ماسک (صورت) که متحرک بوده و شما می‌توانید از آن هم برای صورت خود استفاده نمایید و هم زمانی‌که دیگر لازم نداشتید، بر روی پایه (گردن) قرار دهید و سردیس دیواری را کامل کنید. در آموزش ساخت این ماسک سه بعدی تلاش شده است مرحله به مرحله پیش بروید تا ساخت آن به کاری مفرح و لذت‌بخش تبدیل شود. قطعات این ماسک از جنس مقوا بوده و روکش روغنی آن باعث می‌شود در صورت کثیف شدن و گرفتن گرد و غبار به راحتی با یک دستمال تمیز شود و نگرانی شما را از این بابت برطرف می‌کند. این محصول گزینه‌ی خوبی برای هدیه‌ دادن به نوجوانان است به ویژه پسران و می‌تواند در شمار کادوهای فراموش‌نشدنی ‌آنان به حساب‌ بیاید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.