اپلیکیشن آموزش درسی گاجینو بروز رسانی شد.

0

با پیشرفت تکنولوژی و تغییر رویکرد فضای آموزشی به سمت مجازی شدن، گاجینو، جامع ترین اپلیکیشن آموزشی کشور، سعی کرده تا آموزش تحصیلی را برای دانش آموزان سراسر کشور با کیفیتی بالا و قیمتی به مراتب ارزان تر از منابع آموزشی موجود، در بستر آنلاین فراهم کند.  این اپلیکیشن ( گاجینو ) در آخرین به روز رسانی خود تغییرات زیاد و جذابی داشته که در این مقاله ( اپلیکیشن آموزش درسی گاجینو بروز رسانی شد. ) قصد داریم به آنها به صورت مختصر اشاره کنیم.

سایت گاجینو؛سایت گاجینو

در صورتی که در گذشته از آن بازدید کرده باشید، این بار با ورود به آن شاهد طراحی جدید و متفاوتی خواهید بود که در عین سادگی سعی شده تا اطلاعاتی جامع و کامل از اپلیکیشن گاجینو را در اختیار مخاطبین قرار دهد. سایت گاجینو شامل چند قسمت اصلی “تماس با ما“، “قوانین و مقررات“،  “درباره ما“، “سوالات متداول” می‌باشد که از قسمت های کاربردی این سایت میتوان به قسمت های ” سوالات متداول ” و ” تماس با ما” اشاره کرد.

سوالات متداول: کاربر با مطالعه آن میتواند پاسخ سوالات احتمالی خود را پیدا کند.

تماس با ما: به کاربران این امکان را میدهد تا از روش های مختلف نظیر ایمیل، تلفن و یا ارسال پیام، سوالات و انتقادات و پیشنهادات خود را با پشتیبانی در میان بگذارند. ارسال پیام با پر کردن فرم و ارسال آن انجام می‌گیرد که کارشناسان پشتیبانی گاجینو، درکمترین زمان ممکن آن را پیگیری می‌کنند.

همچنین امکان دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن گاجینو از طریق گوگل پلی و یا به طور مستقیم در سایت گاجینو  وجود دارد. شایان ذکر است که نسخه ios اپلیکیشن نیز به زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

همچنین برای اطلاع از آخرین تخفیفات، کمپین ها و خبرهای گاجینویی، کافیست کاربران شماره موبایل خود را در قسمتی که در سایت تعبیه شده وارد کرده و بر روی دکمه “ارسال شماره” کلیک کنند.
ورود به سایت گاجینو

اپلیکیشن گاجینو: اپلیکیشن گاجینو

  • ورود به اپلیکیشن: در بدو ورود کاربر با تصاویر جذابی از اپلیکیشن مواجه میشود که درآن سرویس های مختلف گاجینو به صورت کوتاه و نافذ به او نمایش داده میشود تا با فضای اپلیکیشن پیش از ورود به آن، کم و بیش آشنایی پیدا کند.

 

  • امکان جستجو و فیلتر کردن در کتابخانه: سرویس کتابخانه از جمله سرویس های محبوب گاجینو میباشد که در آن کاربران به کتابهای کمک درسی پایه تحصیلی خود دسترسی دارند. امکان جدید جستجو دستی و یا فیلتر کردن بر اساس انتشارات، سری کتاب، مولف، سال انتشار و نظام تحصیلی و نوع محتوا، این امکان را به کاربران می‌دهد تا کتاب مورد نظر را سریع تر و راحت تر پیدا کرده و در صورت نیاز آن را به کتابخانه خود اضافه کنند.

اپلیکیشن آموزش درسی گاجینو بروز رسانی شد.

 

  • امکان گفت و گو آنلاین با پشتیبانی: در گذشته تماس با پشتیبانی گاجینو تنها با مطرح کردن موضوعی در قسمت “تماس با ما” و یا به صورت تلفنی امکان پذیر بود و با کاربر برای رفع مشکل او تماس گرفته می شد. حال برای تسریع و بهبود ارتباط با کاربران، امکان تعامل دو طرفه بین کاربر و پشتیبانی گاجینو فراهم گردیده است که در آن کاربر با انتخاب موضوع مشکل خود و نوشتن متنی برای آن، به صورت آنلاین با پشتیبانی به گفت و گو بپردازد.

 

    • ویدئوی آموزشی قسمت های مختلف اپلیکیشن: در هر قسمت از گاجینو، کاربر میتواند با کلیک بر روی علامت سوال بالای صفحه، آموزش مربوط به آن سرویس را مشاهده کند.
دانلود اپلیکیشن گاجینو

برای اطلاعات بیشتر، شما دوستان گاجی می‌توانید از طریق سایت گاجینو با ما ارتباط باشید.

 

اپلیکیشن آموزش درسی گاجینو بروز رسانی شد.

گفت‌وگوی اختصاصی با مدیر محصول گاجینو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.