گاج، چهره نامی صنعت و اقتصاد کشور

0

دومین آیین تجلیل از چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور ( موثر در رونق تولید ) با حضور انتشارات بین المللی گاج برگزار شد؛
این مراسم با هدف ارتقاء سطح برنامه های اقتصادی با رویکرد مسئولیت اجتماعی و در راستای تحقق اهداف توسعه پایدار و تاکید بر نقش ژئوپلیتیک و راهبردی ایران با هدف همافزایی ملی و افزایش احساس مسئولیت اجتماعی در برابر جامعه، انسانها و محیطی که شرکتها و سازمانها در آن فعالیت می کنند، برگزار می شود. ( گاج ، چهره نامی صنعت و اقتصاد کشور )

دومین آیین تجلیل از چهره‌های  نامی صنعت و اقتصاد کشور

برات قبادیان، معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت در این گردهمایی که با حضور نمایندگان مجلس، مسئولان کشوری و لشکری با اشاره به اهمیت موضوع مسئولیت اجتماعی، گفت: مسئولیت اجتماعی باید از طریق آموزش و پرورش و آموزش عالی در کشور گسترش پیدا کند تا در جامعه نهادینه شود.

وی در ادامه مسئولیت اجتماعی را به دو بخش مسئولیت فردی و گروهی تقسیم کرد و گفت: مسئولیت اجتماعی با آموزش آغاز می شود و موثرترین سازمان ها در آموزش و فرهنگ سازی مسئولیت اجتماعی، آموزش و پرورش و آموزش عالی هستند.

قبادیان ادامه داد: تمرکز برنامه های کشور باید بر اساس توجه به انقلاب صنعتی چهارم باید باشد. انقلاب صنعتی چهارم، انقلاب تکنولوژی و هوش مصنوعی است و توجه ویژه ای به موضوع مسئولیت اجتماعی می شود.

در ادامه مراسم، الیاس حضرتی، رئیس کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم تهران در مجلس، با اشاره به اهمیت تولید و اقتصاد بدون نفت، گفت: باید بودجه کشور از محل مالیات تامین شود. اما یکی از مشکلات اساسی در بحث مالیات دادرسی آن است که در موضوع مالیات بسیار مساله ایجاد کرده است.

وی فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی را در توسعه اقتصادی کشور بسیار موثر دانست و افزود: دستگاه های دولتی در تسهیل شرایط و ایجاد زمینه های تولید واحدهای صنعتی، کشاورزی و اقتصادی باید حداکثر توان خود را به کار گیرند. .

در ادامه مراسم مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نقش دستگاه‌های دولتی را در تسهیل شرایط و ایجاد زمینه‌های تولید واحدهای صنعتی، کشاورزی و اقتصادی حائز اهمیت برشمرد.

همچنین عیسی فرهادی فرماندار تهران فعالیت واحدهای تولیدی و اقتصادی را از مصادیق واقعی جهاد اعلام کرد.

در این همایش که با رویکرد برندهای مسئولیت اجتماعی و موثر در رونق تولید برگزار شد، از کتیبه نام و نشان‌های ماندگار صنعت و اقتصاد کشور رونمایی شد.

این رویداد ملی با حضور کارآفرینان، اندیشمندان، دانشگاهیان، مدیران ارشد و عالی رتبه دولتی و خصوصی، مشاوران، مسئولان و نمایندگان دولت و مجلس ۲۳ آبان در سالن خواجه نصیر مرکز همایش های صدا و سیما برگزار می شود.

 

 

گاج ، چهره نامی صنعت و اقتصاد کشور

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.