راز اعداد فرشته‌ها

اگر تا به حال شماره‌های متوالی و یا تکراری را دیده‌اید، می‌تواند پیغامی از طرف فرشته شما باشد!

2

Doreen Virtue در کتاب «اعداد فرشته» توضیح داده: “معمولی‌ترین راه فرشتگان برای صحبت با ما از طریق نشان‌ دادن توالی اعداد است.”

در ادامه گفت: “آن‌ها از دو راه این کار را انجام می‌دهند. اول اینکه آرام در گوش شما زمزمه می‌کنند، بنابراین شما به موقع متوجه ساعت روی گوشی همراه خود و یا شماره‌های خاص بر روی تابلو‌ها می‌شوید. راه دوم “این است که مثلاً خودروی شما را در حین رانندگی پشت پلاک ماشینی که دارای اعداد مشخصی است قرار می‌دهند.” به عبارت دیگر، گفته می‌شود که اعداد فرشته نشان دهنده یک پیام از فرشته نگهبان شماست. فرشته‌ها راه را به شما نشان می‌دهند و در ماجراجویی‌های زندگیتان کمک می‌کنند و شما را در رویارویی با مسیر خوب و یا بد راهنمایی خواهند کرد.

 

  • اعداد فرشته به چه معنی است؟

به گفته Doreen Virtue، هر یک از توالی اعداد فرشته معنی متفاوتی دارد.

عدد ۱۱۱ نشان می‌دهد که شما باید تمام فکر خود را بر روی خواسته‌های خود معطوف کنید، در حالی که ۲۲۲ در مورد پایداری در مشکلات، پشتکار و استقامت است. همچنین ۳۳۳ پیامی است از نگهبانان الهی که نزدیک شما هستند و مشتاق‌اند بدانید که کمک، عشق و همراهی آن‌ها را دارید.
از طرف دیگر ۴۴۴ یعنی هزاران فرشته شما را احاطه کرده‌اند، دوستتان دارند و از شما محافظت می‌کنند و عدد ۵۵۵ معمولاً نشان دهندۀ این است که اتفاقات بزرگ در راه است.
اگر شما عدد ۶۶۶ را مشاهده کردید، فرشته‌ها سعی دارند به شما بگویند که در حال حاضر افکارتان از تعادل خارج شده‌اند و بیش از حد روی دنیای مادی متمرکز شده‌اید.
درصورتی که عدد ۷۷۷ در رابطه با مثبت اندیشی است و این‌که آن‌ها شما را پشتیبانی می‌کنند.
معمولاً ۸۸۸ به این معنی است که یک مرحله از زندگیتان رو به اتمام است و این نشانه یک اخطار قبلی است جهت مهیا شدن برای مرحله جدید، در حالی که ۹۹۹ به معنای تکمیل و شروع یک فصل جدید و… به این معنی‌ست که موقعیتی دوباره به سرجای اولش برگشته است.

تعداد دیگری از توالی اعداد وجود دارد که پیام‌هایی از طرف فرشتگان شما هستند، مانند ۸۰۸ که به شما یادآوری می‌کند که به انسان‌ها کمک کنید. این اعداد برای مؤمنان معنای بیشتری دارند و طبق گفته Virtue، تنها کاری که برای دریافت آن‌ها باید انجام دهید این است که دعا کنید و فرشته خود را به آن‌جا بخوانید.

شما چقدر اعداد فرشته‌ها را باور دارید؟

منبع: /https://www.thelist.com

مترجم: عارفه حقیقی

2 نظرات
  1. نگار می گوید

    ممنون اطلاعات خیلی مفیدی بودن. برام خیلی جالب بود

  2. Nazi می گوید

    ممنونم از اطلاعات مفیدتون💜
    در مورد ساعت های رند هم مطالبی رو قرار بدید لطفا❤

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.